Özel Günler İçin Çiçekler

Çalışma Masasına Uygun Çiçekler

Sevdikleriniz ya da yakınlarınız yeni işe başladığında, terfi ettiğinde ya da kendi işyerini açtığında onların bu mutluluğunu paylaşmanız gerekebilir. Bu durumda yapacağınız en zarif şey, tebrik etmek amacıyla yeni iş çiçeği siparişi vermeniz ve adreslerine ulaşmasını sağlamanız olacak. Ancak çiçek seçimine de özen göstermeniz gerektiğini sakın unutmayın.

Tebrik Etmeye Uygun Çiçekler

Yakınlarınızı tebrik etmek için hangi çiçeklerin uygun olduğunu belirlerken bu çiçeklerin ofislerde yani işyerlerinde muhafaza edileceğini dikkate almanız gerekiyor. Bu nedenle yeni iş çiçeği gönder diyerek internet üzerinden inceleyeceğiniz çiçeklerin çalışma masalarında konumlandırmaya uygun olması gerektiğini de gözden kaçırmayın. Bu durumda seçtiğiniz tasarımın saksı ya da vazo içerisinde dizayn edilmiş olması gerekir.

seramikte benjamin

seramikte benjamin

Mevsim Çiçekleriyle Yeni İş Tebriki

Hangi çiçeklerin uygun olduğu konusunda ise önceliğiniz mevsim çiçekleri olmalıdır. Örneğin kır çiçeklerinden hazırlanmış olan rengarenk ve mis kokulu bir aranjman iş hayatındaki başarıları tebrik etmek için son derece uygun olabilir. Aynı zamanda şık bir vazo içerisinde hazırlanmış olan yasemin çiçekleri tercih edilebilir.

İş tebriki için canlı saksı bitkilerini de tercih edebilirsiniz. Hatta menekşeler gibi çiçek açan bitkileri de tercih edebilir ve menekşelerin kokusunu ofislere yaymasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kaktüslerin de ideal bir tercih olabileceğini söyleyebiliriz. Kaktüs çeşitleri işyerlerinde  dekoratif amaçla da sıklıkla tercih edildiğinden uzun süre çalışma masalarında muhafaza edilebilir. Fakat göndereceğiniz çiçeğin boyutlarını da dikkate almayı ihmal etmeyin.

Leave a Reply