Çiçek Hikayeleri

Ev Dekorasyonunuza Aranjmanlar ile Yeni Bir Hava Katın

Ev dekorasyon çalışmalarınızda farklı birçok detaya yer vererek ortama hareket kazandırmanız mümkün. Fakat farklı bir havanın elde edilmesi için mutlaka doğanın pozitif enerjisinden yararlanmanız gerekir. Doğanın pozitif enerjisi özellikle betonlar ile kaplanan dünyamız içinde evinize enerji aktaracak olan bir çalışmadır. Evinizin yanı sıra ofisiniz içinde farklı aranjman uygulamalarından yararlanarak havanın değişmesine destek olabilirsiniz.

yeni-is

Ev dekorasyon uygulaması içinde tercih edilecek olan çalışmalar arasından seçimlerinizi yaparken eviniz için en ideal olana kolaylıkla karar verebilirsiniz. Aşağıda yer alan çalışmalar içinden de tercihinizi yaparak bu farklılığı evinize katmanız mümkün.

Bonsai Çalışmaları

Ev dekorasyonunda yeni bir ambiyansın kazandırılması için tercih edilecek olan bonsai çalışmaları aynı zamanda dekorasyon içinde odak noktasının yaratılmasına da destek oluyor. Son derece şık ve oldukça etkili olan aranjman uygulamaları içinden seçiminiz yaparken farklı bitkiler içinden tercihinizi yapabilirsiniz.

Terrarium Aranjmanları

Terrarium aranjmanları farklı görsel özellikler ile yeniden hayat buluyor. Ferforjeler, kütük saksılar ya da kaya görseline sahip olan seçimler ile beraber kullanılan bu aranjman uygulamaları sarkık bitkiler ile de sunulabiliyor. Son derece şık ve iddialı olan çalışmalar arasından seçiminizi yaparak sizde beğendiğiniz aranjmanı eviniz için tercih edebilirsiniz. Aranjmanlar aynı zamanda kolay bakım özelliğine sahip olması ile de biliyor. Bu sebep ile istediğiniz yerde de konumlandırabilirsiniz.

Leave a Reply