Çiçek Hikayeleri

İlk İş Günü Çiçeği

Yeni işe başlayanların heyecanı oldukça fazladır. Sevdiklerinizin bu heyecanını almak ve onların her daim yanlarında olduğunuzu hissettirmek için ilk iş günlerinde onlara çiçek aranjman seçimleri arasından tercihinizi yaparak gönderebilirsiniz. Hem oldukça hoş bir sürpriz hem de unutulmaz bir anı olarak kalacak seçimler için hemen yeni iş tebrik kategorisinden tercihinizi yapıp gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

İlk iş günlerinde sevdikleriniz için tercih edeceğiniz çiçek aranjman gönderimlerinde kesme dal çiçekler ile hazırlanan buketler, vazo içinde ya da sepet içinde sunulan aranjman çalışmalarına yer açılabilir. Bunun yanı sıra ilk iş günü çiçek aranjmanlarında kalıcı bir tercihe yer vererek her an sizi hatırlaması ve güven duyması içinde masaüstünde ya da ofiste hoş bir detay olacak olan saksı çiçeklerine de yer verebilirsiniz. Orkideden barış çiçeğine kadar uzanan liste arasında terrariumlar da yer alıyor. Seçiminizi sevdiklerinizin beğenisine göre de belirleyebilirsiniz.

Vakum Güller Ne Kadar Dayanıklıdır?

Ofiste masa üstünde oldukça hoş bir detay olarak yer alacak olan vakum güller sevdiklerinizi de mutlu edecek olan seçimler içinde yer alıyor. İki yıl dayanım özelliğine sahip olan vakum güller arasından siyah gül seçimleri de yer alıyor. Bu farklı ve oldukça etkili olan hediye seçimine ilk iş gününde de yer açabilirsiniz. Hemen sevdiklerinizi mutlu etmek için sipariş verebilirsiniz.

Leave a Reply