Çiçeklerin Anlamı Özel Günler İçin Çiçekler

İş Çiçeği Siparişi Ver

Yeni işe başlayan veya terfi alan kişilere çiçek göndermek hoş bir sürprizdir. İşyerine çiçek gönderirken mekanın durumunu ve büyüklüğünü de göz önüne almalısınız. Göndereceğiniz çiçek ise saksı çiçeği, büyük yapraklı çiçekler ya da vazo içinde farklı çiçek demetleri olabilir. Masa üzeri için ilginç tasarımlarla hazırlanan terarium çalışmalarını da gönderebilirsiniz.

İşyerine Gönderilecek Çiçekler

Ofisler kapalı alanlar olduğundan çiçek gönderirken daha özenli davranmalısınız. Yapay çiçekler tozu ve kiri gösterdiği için tercih edilmez. Canlı çiçek seçimindeyse büyük ve geniş yapraklı saksı çiçeklerini sipariş edebilirisiniz. Göndereceğiniz kişi eşiniz ya da sevgiliniz ise küçük bir kutu içinde hoşlandığı çiçeği de yollayabilirsiniz.

is

İşyerlerine Uygun Çiçek Tasarımları

Ofis ortamına çiçek yollarken dekoratif etkisinin de olması önemlidir. Saksı çiçeği seçerken abartılı ve aşırı renkli olanlardan kaçınmalısınız. Dayanıklı çiçekler seçilmelidir. Buket çiçekleri yerine daha çok saksı çiçekleri ya da vazo içindeki çiçekler gönderilir. Kraton bitkisi, mor orkide, difenbahya, bonsai tasarımları gibi çeşitleri yollayarak ofis ortamına hayat katmalarını sağlayabilirsiniz.

Yollayacağınız çiçek işyerine gönderilecek olsa da dikkat çekici ve zarif etki bırakmalı. Karşınızdaki kişiye çiçek yollarken kutlama mesajınızı da iletebilirsiniz. İnternet üzerinden hemen sipariş vererek istediğiniz adrese çiçek siparişi verebilirsiniz. Kategori bölümünden farklı çiçek tasarımlarını inceleyerek fikir sahibi de olabilirsiniz.  Ofis ortamında insanlar yoğun olduğu için seçeceğiniz bitki türünün özenli seçilmesi gerekir.

Leave a Reply