Çiçek Hikayeleri

İş Terfilerine Özel Hazırlanan Çiçek Aranjmanları

Çiçek aranjman seçimleri içinde yer alan tercihlerde özellikle iş yerlerinde kolaylıkla bakılabilecek olan tercihlere yer açmanız son derece önemlidir. İş terfisi tebriklerinde sevdiklerinize hediye olarak farklı çiçek seçimlerine yer verebilirsiniz. Özellikle aranjman tercihlerinizde gönderiminize hitap eden bir tercihe yer açmanız ve iyi dileklerinizi sunan notu da siparişinize eklemeniz yeterlidir.

şans bambusu

İş terfi tebriklerinde seçilebilecek olan çiçekler arasında saksı çiçekleri yer alıyor. Saksı çiçekleri için ise kolay bakıma sahip olanları seçebilirsiniz.

Orkideler

Orkide çiçekleri sevdiklerinizin iş terfi tebriklerinde yer alan aranjman seçimleri içinde bulunuyor. Erkeklere özel olarak hazırlanan beyaz ve mavi olan çiçek renklerine sahip olan çiçek aranjmanlarına yer vermeniz mümkün. Bunun yanı sıra son derece kolay bakıma sahip olması ile de tercih edebilirsiniz.

Barış Çiçeği

Barış çiçekleri ofis ortamlarına kolaylıkla uyum sağlama özelliğine sahip saksı çiçekleridir. Yaz aylarında haftada iki kış aylarında ise haftada bir kez sulanması yeterlidir. Yarı gölge olan yerlerde rahatlıkla bakılabilen barış çiçekleri sevdiklerinizi iş terfii tebrikleri içinde seçebileceğiniz seçimler içinde bulunuyor.

Kaktüsler

Kaktüsler dikenleri ve dikenlerinin arasından çıkan hoş çiçekleri ile bilinir. Özellikle hava filtrelemeye sahip olması sebebi ile ofislerde tercih edilen bu çiçeği de iş terfii tebriki için sevdiklerinize özel bir aranjman ile hediye edebilirsiniz. Terrarium aranjmanlarında kullanılan seçime de yer açabilirsiniz.

Leave a Reply