Özel Günler İçin Çiçekler

İş Terfisi için Sipariş Ver

İş terfisinde bulunan arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza çiçek göndermek adettir. İşyerine çiçek göndererek, kutlama mesajınızı çiçekle yapar ve mutlu günlerinde yalnız olmadıklarını hissettirirsiniz. İş terfisi veya yeni işe başlayanlar için çiçek siparişi vermeden önce çiçeklerin anlamını da iyi bilmeli ve göndereceğiniz çiçeği daha özel hale getirmelisiniz.  

İşyerlerine Hangi Çiçek Gönderilir?

İşyerleri çoğunlukla kapalı alanlar olduğu için kapalı mekanlara uygun çiçekleri seçmelisiniz. Büyük yapraklı saksı çiçekleri, fanus içinde tasarlanan terarium çalışmaları ve masa üzerine konulacak vazo çiçekleri idealdir. Orkide, bonsai, difenbahya, kraton bitkisi gibi çiçekler ofisler için iyi bir seçimdir. Orkide seçimi yaparken renklerine dikkat etmeli ve şık tasarımlı saksı içinde göndermelisiniz.

yeni-is

İş Terfisi için Hangi Çiçek Gönderilir

Yapma çiçekler zarif dursa da iş ortamı için uygun değildir. Toz ve kiri hemen belli eder. Göndereceğiniz çiçek canlı olmalı ve fazla abartılı olmamalı. Ofisin büyüklüğünü ve ortamın yapısını da dikkate alarak çiçek yollamanız uygundur. Buket çiçekleri iş terfilerinde genellikle tercih edilmez. Buket çiçekleri yerine saksı çiçekleri yollayabilirsiniz.

İş terfisi için göndereceğiniz çiçek üzerine kutlama mesajınızı ekletirseniz, karşınızdaki kişinin mutluluğuna da ortak olduğunuzu gösterirsiniz. İnternet üzerinden hemen siparişinizi vererek istediğiniz adrese çiçeğinizi yollarsınız. İlginç tasarımlı çiçekleri inceleyerek göndereceğiniz çiçekler hakkında bilgi sahibi de olursunuz. Zarif ve dikkat çekici tasarımlardan hazırlanan çiçeklerle ofis ortamına dekoratif bir etki de getirisiniz.

Leave a Reply