Çiçek Hikayeleri

İş Terfisi Tebriği için Hediye Aranjmanlar

Arkadaşlarınızın ya da sevdiklerinizin iş terfilerini tebrik etmek için çiçek aranjmanları içinde seçiminizi yaparak beğendiğiniz tasarımı hemen gönderebilirsiniz. Sevdiklerinizi iş yerine yapılacak olan aranjman gönderimleriniz için seçiminizi yaparken hem sevdiklerinizin beğenisine hitap eden hem de iş ortamında bakımı kolay olan tercihlere yönelmeniz önerilir.

İş ortamında doğal bir ortamın yakalanmasına destek olacak olan saksı çiçekleri içinden seçiminizi gerçekleştirirken çiçekli olan tasarımların yanı sıra yaprakları ile dikkat çeken özel aranjmanlara da yer verebilirsiniz.

Ofis için Aranjman Seçimi Nasıl Yapılır?

Ofis için yapılacak olan aranjman seçiminde oldukça hoş ve son derece dikkat çekici olan tasarımları seçebilirsiniz. Çiçeklerin pozitif etkisini sevdiklerinize sunmanızı sağlayacak olan seçimde ayrıca havanın temizlenmesine katkı sağlayan çiçekleri de tercih edebilirsiniz.

İş terfiinde yapılacak olan seçimlerde terrarium tasarımlarını da seçebilirsiniz. Farklı olan tasarım modellerine sahip olan terrarium tasarımları sevdiklerinizin ofisinde dikkat çeken bir etki yaratacak olup ayrıca dekorasyon içinde şık bir tercihtir.

Sevdiklerinizin bu özel gününde onları mutlu etmenin bir diğer seçeneği ile orkide çiçeklerine yer vermedir. Erkekler içinde seçilebilecek olan orkideler özel çiçeklerdir. Kolay bakıma sahip olmasının yanı sıra yapay çiçek algısı yaratan özelliği ile dikkat çeken bir güzelliktir. Orkidelerin yanı sıra kaktüs ya da Sukulent gibi seçimlere de yer vererek ofis ortamının havasının temizlenmesini de sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply