Çiçek Hikayeleri

İş Yerine Çiçek Gönderiminde Şoklanmış Güller

Çiçek aranjman gönderimleri farklı amaca göre hazırlanarak birçok sebebe bağlı olarak gerçekleştirilebiliyor. Özellikle yeni iş tebrikleri ya da iş terfi tebriklerinde hediye seçimi konusundan kararsız kalmanız durumunda en çok tercih edilen çiçek aranjmanlarına yer açabilirsiniz.

İş yerine çiçek gönderiminde yüzlerce farklı aranjman seçimi arasında net karar veremediğiniz durumlarda ise sevdiklerinizin masasının üzerinde durabilecek olan seçenekleri gözden geçirebilirsiniz.

Özellikle iş yerine yapılacak olan çiçek gönderimlerinde abartıya çakan ve şaşalı olan gönderimler pek tercih edilmez. Bu gönderimler daha çok yeni iş açılışları için daha uygun olan tercihlerdir. Fakat yeni işe başlayan sevdiklerinizi tebrik etmek ya da iş terfii alan sevdiklerinize başarılar dilemek için masa üstünde şık bir seçim olan şoklanmış gül uygulamasına yer açabilirsiniz.

Fanus İçinde Yaşayan Güller

Fanus içinde yer alan ve genellikle tek gül ile hazırlanan şoklanmış güller tazeliğiniz ise yaklaşık olarak iki yıla kadar koruyabiliyor. Uzun vadeli kalıcılığı olan bu seçim de çiçek rengini seçmenin yanı sıra fanus seçimi içinde en ideal olan tercihi seçmeniz mümkün.

Şoklanmış gül aranjman uygulamasına ek olarak da sevdiklerinize ekstra çikolata ve buna benzer seçimi de ilave edebilirsiniz. Masa üzerinde ilk bir görsellik sunacak olan şoklanmış fanus içindeki güller sevdiklerinizin de her gördüğünde sizi hatırlamasını sağlayacak olan aranjman uygulamalarıdır.

Leave a Reply