Çiçek Hikayeleri

İş Yerine Gönderim İçin Uygun Çiçek Aranjmanları

İş yerine yapılacak olan çiçek gönderimlerinde buket çiçekleri, vazoda ya da sepet içinde hazırlanan çiçek aranjmanlarına yer açabilirsiniz. Bunun yanı sıra ortamın dekorasyonuna uyum sağlayarak farklı ve doğal bir etki kazandıracak saksı çiçekleri ya da terrarium uygulamalarına da yer vermeniz mümkün. İş yerlerine yapılacak olan seçimlerde özellikle kalıcı olan tercihe yer vermeniz önemlidir.

Saksı Çiçek Aranjman Seçimleri

Saksı çiçek aranjman seçimlerinde kolay bakıma sahip olan tercihe yönelmeniz önemlidir. Çiçekli olan seçimlerde orkideler, kaktüslere ya da barış çiçeğine yer verebilirsiniz. Bunun yanı sıra Atatürk çiçeği de ofis ortamların da bakılabilen çiçek çeşitleri içinde bulunuyor.

Ofis ortamında bakıma oldukça uygun olan seçimler içinde kılıç çiçeği, aloe vera çiçeği de yer alıyor. Bunun yanı sıra hoş bir koku sunması sebebi ile lavanta çiçekleri de ofis için oldukça hoş bir tercih olacaktır.

Terrarium Çiçek Aranjman Seçimleri

terrarium

Son zamanların en popüler seçimi olan terrarium uygulamaları kolay bakımlarının yanı sıra dekorasyon içinde de şık bir seçimdir. Ofis içinde bakıma uygun olan ve iş yerine gönderilecek olan aranjman seçimleri içinde yer alan terrarium uygulamaları farklı mesaj içeriklerine de sahiptir. Esprili olan içeriklerin yanı sıra iş terfi tebriki ya da yeni iş tebriki için gönderilebilecek içeriğe sahip olan aranjman çeşitleri de yer alıyor.

Leave a Reply