Çiçek Hikayeleri

İş Yerine Hediye Gönderilebilecek Hediye Çiçek Aranjmanları

İş yerlerine gerçekleştirilecek olan hediye gönderimlerinde aranjmana önem vermenin yanı sıra çiçek tercihine de aynı önemi göstermeniz gerekir. Ofis ortamları için seçilecek olan çiçek gönderiminde genellikle kolay bakıma sahip saksı çiçekleri seçilir. Hem ofisin daha doğal bir ortama sahip olmasını sağlarken hem de pozitif bir havanın yakalanmasını sağlamak için saksı çiçekleri ya da terrarium uygulamalarına yer verebilirsiniz.

yapay aranjman

İş yeri için yapılacak hediye aranjman seçimlerinizde daha sade olan tasarımlara yönelebilirsiniz. Sevdiklerinizin iş tebriği, terfi ya da yeni iş için yapılan tebriklerde çiçekli olanların yanında yaprakları ile güzelliğini sunan tercihlere de yer vermeniz mümkün.

Saksı Çiçek Aranjman Tasarımları

İş yerinin açılışı, terfi ya da yeni iş için yapılan çiçek aranjman uygulamalarında seçilecek olan çiçekler arasında orkideler en sık tercih edilenlerdir. Bunu yanı sıra barış çiçeği, kılıç çiçeği, Atatürk çiçeği gibi seçeneklere de yer verilebilir. Aynı zamanda Sukulentler ve kaktüsler de hediye olarak gönderilebilecek olan aranjman uygulamalarıdır.

Kaktüsler ya da Sukulentler geçmişte her ne kadar hediye olarak gönderilmese de günümüzde bu bitkinin sunduğu hava temizleme özelliği sayesinde en sık seçilen aranjman uygulamalarıdır.

Bunun yanı sıra siklamen çiçeği ya da begonyalar da gönderilebilecek olan ofis çiçekleri olup ofisin güneş görmesine bağlı olarak gerçekleştirilecek seçimde değişir. Masa için yapılan gönderimlerde terrarium tasarımlarına da yer açılabilir.

Leave a Reply