Çiçek Hikayeleri

İş Yerine Şans Bambu Aranjman Hediyesi

İş yerlerine hediye olarak gönderilebilecek olan birçok farklı tasarım yer alıyor. Bu tasarım modelleri arasından anlam olarak da en değerli olan seçim ise şans bambularıdır. Farklı içerik detaylarına sahip olan modeller içinden seçimlerinizi yaparak ürün siparişinizi kolaylıkla gerçekleştirme imkânınız bulunuyor.

para ağacı

İş yerine gönderim yapılacak olan şans bambu dalları ile sevdiklerinize şansı ve bereketin gelmesini temenni edebilirsiniz. Şans bambu dallarının bu ürüne sahip olanlar ile ilgili şansı, bereketi ya da sağlığı getirdiğine dair bilimsel bir seçim olmasa da bu bitkinin bu özellikleri sunduğu uzak doğu felsefesinden gelir.

İş yerine yapılacak olan şans bambu dalları aranjman tercihlerinizde değişen ürün detayları arasından en uygun olanı belirleyerek alım işlemine yer açabilirsiniz. Bütçeniz için uygun olmasının yanı sıra görsel detaylara da dikkat ederek tasarımı sipariş verebilirsiniz.

Şans Bambu Dallarının Sulanması

Şans bambu dallarının bazıları toprakta olmasının yanı sıra çoğunluğu vazo içinde bulunur. Su içinde olması sebebi ile kolay bir bakım özelliğine sahip olan bambu dallarının bakımında sadece on günde bir suyun değiştirilmesi gerekir. Bunun yanı sıra içinde bulunan çakıl taşlarının da yerlerinin oynatılması yosun oluşumunun önlenmesine destek olur. Su değişimi yaz aylarında daha sık yapılarak yosunlaşmanın da önüne geçilmesi daha kolaylaşır. Toprak içinde bulunan bambu dallarının düzenli olarak sulanması yeterlidir.

Leave a Reply