Çiçeklerin Anlamı Özel Günler İçin Çiçekler

Ofisler için En Uygun Çiçekler

Ofisinizde doğanın etkisini hissetmek ve dekorasyonunuz içinde saksı çiçeklerine yer açmak istiyorsanız, ofis ortamına kolay adapte olan seçimlere yer açmanız gerekir. Sadece kendi ofisiniz değil sevdiklerinizin iş yerlerine gönderim yaparken de bu detaylara dikkat ederek bakımı son derece kolay olan ve ofis ortamına kolay ayak uyduran çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Ofis Ortamına Adapte Olan Çiçekler

Ofis ortamına kolaylıkla adapte olan fazla güneş istemeyen ya da güneş istemesine karşın fazla bakıma ihtiyaç duymayan çiçekleri tercih edebilirsiniz. Orkideler ev ve iş yerleri için oldukça uygun seçimler olup aynı zamanda az bakım sayesinde kolay bir bakıma da sahiptir. Çiçeklerini uzun süre üzerinde tutması ile bilinen bu narin çiçeğin yerine barış çiçeği, atatürl çiçeği gibi çiçek türlerine de yer açabilirsiniz. Özellikle barış çiçeği güneşi direk almasa bile yeterli aydınlığı bulunca uzun süre dayanıklılık gösterir.

Bunun yanı sıra kılıç çiçeği de büro kapı girişlerine ya da köşe alanlara yerleştirilebilecek olan çiçeklerdir. Eğer sevdiklerinizin iş yerine çiçek gönderimi yapmak istiyorsanız bu çiçeklerin yanı sıra terrarium örnekleri arasında seçim yaparak da gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra şans bambuları hem kolay bakıma sahip hem de şans ve bereketi simgelemesi sebebi ile de tercih edilebiliyor. Şans bambularını sevdiklerinizin evine de gönderebilir ya da kendi ev veya iş yerinizde de tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply