Özel Günler İçin Çiçekler

Online İş Çiçeği Siparişi Ver

Yeni işe başlayan, işyerinde terfi alan yakınlarınıza özel tasarımlarla hazırlanan çiçekleri yollayarak, mutlu günlerinde yalnız olmadıklarını hissettirin. İş terfisi için çiçek siparişi vermek bir gelenek olduğu kadar özel bir jesttir. Saksı çiçekleri, bonsai, teraryum, vazo içinde yer alan orkide çiçeklerini gönderebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye ya da eşinize tebrik mesajı yollayacaksanız özel tasarımlı kutu içinde papatya, gül, orkide çiçeği yollayabilirsiniz.

Online İş Çiçeği Siparişi Nasıl Verilir?

İş terfisi için gönderilecek çiçeklerin büyüklüğünü ve aranjmanını ofisin büyüklüğüne göre seçmelisiniz. İnternet üzerinden çiçek siparişi vererek istediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Göndereceğiniz çiçeğe güzel bir kutlama mesajı da ileterek mutlu günlerinde yalnız olmadıklarını hissettirebilirsiniz. Çiçek kategorilerine göz atarak ise farklı aranjmanları inceleyebilir ve göndereceğiniz çiçekler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

is

Yeni İş Terfisi için Gönderilecek Özel Tasarımlı Çiçekler

Büyük yapraklı saksı çiçekleri, orkideler, bonsai, teraryum, mis kokulu lilyum çiçeklerinden seçerek yakınlarınıza güzel bir sürpriz yapın. Kraton bitkisi ve difenbahya gibi çiçek türleri geniş yapraklı olduğu için iş tebrik kutlamalarında sıklıkla tercih edilir. Yapay çiçekler zarif bir görünüm sağlasa da iş ortamı için uygun değildir. Toz ve kiri çabuk gösterir. Ofis ortamı kapalı mekan olduğu için seçeceğiniz bitki türlerinin işyerine uygun olmasına özen göstermelisiniz. Yakınlarınızı sevindireceğiniz gibi işyerine dekoratif bir canlılık getirmiş olursunuz.

Leave a Reply