Çiçek Hikayeleri

Solmayan Gül Aranjmanları Neden Çok Tercih Ediliyor?

Son zamanlarda çiçek aranjman uygulamaları arasında yer alan farklı tasarımları görebilirsiniz. Bu tasarım modelleri arasından seçimlerinizi yaparak sevdiklerinize de bu özel aranjmanları hediye edebilirsiniz.

Son zamanlarda en çok tercih edilen ve hediye seçenekleri içinde popüler olan solmayan gül aranjmanları özel fanus ile sunuluyor. Farklı renk ve farklı fanus görselleri ile sunulan solmayan güllerin ortalama ömür 2 yıldır. Fanus içindeki hava almayacak şekilde konulan güller içinden en çok tercih edilen ise elbette siyah güllerdir.

Solmayan Gül Aranjmanı Kime Hediye Edilir?

Solmayan gül aranjman uygulamaları son zamanların popüler olan çalışmaları arasında bulunuyor. Son derece şık olan aranjman ofislere gönderim içinde uygundur. Şık bir ofis masası aksesuarı olarak kullanılabilen aranjman aynı zamanda evlerde de dikkat çeken özel bir detay ve dekorasyon tamamlayıcı üründür.

Solmayan gül aranjman uygulaması kadın erkek her yaşta kişiye gönderilebilir. Bunun yanı sıra gönderim amaçları arasında doğum günü tebriki, iş terfi kutlaması, yeni iş, geçmiş olsun özür dileme gibi birçok neden yer almaktadır.

Sizde sevdikleriniz için özel bri hediye tercihine yer vererek onları mutlu etmek için solmayan gül aranjmanını seçebilirsiniz. Farklı renklerden güller ile hazırlanan aranjmanlarda siyah gülün yanı sıra mavi gül, kırmızı, gökkuşağı gül, sarı renkli gül gibi değişen renkleri de bulma şansınız var.

Leave a Reply