Çiçek Hikayeleri

Tebrik için Seçilebilecek Çiçek Aranjmanları Nelerdir?

Tebrik için tercih edilecek olan çiçek aranjman seçimlerinde gönderim amacınız için en uygun olanı seçmeniz önemlidir. Yeni iş tebrikleri ile yeni bebek tebrik çiçekleri arasında olan fark sebebi ile gönderimde bu detaya önem vermeniz önerilir.

  • Yeni doğan bebek tebrikinde tercihe dilecek olan gönderimlerde bebeğin cinsiyetine uygun olan aranjman tercihine yer açarak daha doğru bir seçim yaparken aynı zamanda aranjman seçiminde de kolay bir tercihe yer verebilirsiniz. Bebeğin cinsiyetini bilmiyorsanız genel olarak beyazın büyüsü ile hazırlanan aranjmanlar ve melekler ile süslenen bir aranjman sevdiklerinizi son derece mutlu edecektir.
  • Yeni iş tebriki için seçilecek olan aranjman tercihleri için gönderimin nereye yapıldığı son derece önemlidir. Özellikle büro ortamına yapılacak olan gönderimlerde saksı çiçeği tercih ediyorsanız bakımı kolay olan bir saksı çiçeği tercihine yer açmanız önerilir.
  • Evlilik, söz, nişan gibi tebrikler için seçilecek olan gönderimlerinizde ise dikkat etmeniz gereken en önemli detay çiçek seçimidir. Özellikle kırmızı güllerden uzak durmanız önerilir. Bu gibi tebrik çiçek gönderimlerinde daha masum daha hoş etkilere yaratan ve güzel günler için şans dileyen özelliğe sahip olan aranjman seçimine yer açabilirsiniz. Bu tebrik gönderimlerinde saksı çiçeklerine çok fazla yer açılmaz. Eğer saksı çiçeği tercih ediyorsanız orkide gibi bakımı kolay olan ve gösterişli tercihe yer verebilirsiniz.

Leave a Reply