Özel Günler İçin Çiçekler

Terfi Çiçeği Gönder

Yakınlarınız işinde terfi ettiği zaman ya da yeni işe başladığı zaman onları tebrik etme amaçlı olarak çiçek hediye etmeyi deneyebilirsiniz. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken doğru çiçek tercihlerini yapmaktır. Terfi çiçeği gönder aramaları ile pek çok farklı terfi çiçeği ile karşılaşabilirsiniz.

Bu çiçekler arasında yer alan yoğun kokuya sahip olan çiçekleri tercih etmemelisiniz. Ofisler ve iş yerleri ufak alanlar olabileceği için çiçeğin yoğun kokusu bir süre sonra çalışma ortamında rahatsızlığa yol açabilir. Yoğun koku salan çiçekler yasemin, sümbül ve lilyum çiçekleridir. Bu çiçekler dışındaki diğer seçenekleri değerlendirerek daha doğru seçimler yapabilirsiniz.

terfi-cicegi

Terfi Çiçeği Gönderirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta buket olan çiçeklerin yeni iş başlangıcı ve terfi için uygun olmadığıdır. Bu tür buketler yerine saksıda olan çiçekleri seçmelisiniz. Buket çiçekler iş ortamında vazoda yetiştirilmesi zor olan çiçeklerdir.

Çiçeklerin aşırı gösterişli olmasından da uzak durmalısınız. Terfi çiçekleri için karışık ve yorucu görünüme sahip olan aranjmanlardan uzak durmalısınız. Sade ve ufak boyutlu çiçekler almanız iş terfileri için daha uygun olacaktır.

İş yerlerinde büyük boyutlu çiçekleri koyabilecek geniş alanlar bulunmadığı için yakınlarınızın bu konuda sıkıntı yaşamasına yol açabilirsiniz. İş terfisi çiçeklerini sipariş verirken çiçeğinizin içerisine ufak bir not sıkıştırmayı da unutmamalısınız. Bu notu okuyan sevdikleriniz kendilerini daha mutlu hissedecektir.

Leave a Reply