Özel Günler İçin Çiçekler

Yeni İş Hediye Siparişi Ver

Yeni işe başlayan ve işyerinde terfi alan yakınlarınıza çiçek göndermek büyük bir jest olduğu gibi mutlu günlerinde yalnız olmadıklarını hissettirmenizi de sağlar. Ofis ortamına çiçek yollarken mekanın genişliğini dikkate almalı ve fazla abartıya kaçmayan çiçek aranjmanlarını tercih etmelisiniz.

Yeni İş Hediye Çiçekleri Nelerdir?

İş ortamına çiçek yollarken canlı çiçekleri göndermeli yapay çiçekleri seçmemelisiniz. Yapay çiçekler, toz ve kiri çabuk belli eder. Geniş yapraklı çiçekler, saksı çiçekleri, teraryum çalışmaları, bonsai ve orkide gibi çiçekleri tercih edebilirsiniz. Canlı çiçek gönderirken mevsim yeşillikleriyle süslenmiş olmasına özen gösterin. Göndereceğiniz çiçek her ne kadar tebrik çiçeği olsa da ofis ortamına dekoratif bir görünüm de sağlayacaktır.

is-terfi

Ofis İçin Uygun Çiçek Tasarımları

Ofise çiçek yollarken zarif görünümlü olmasına da dikkat edin. İnternet üzerinden sipariş vermeden önce kategori bölümünü inceleyerek, göndereceğiniz çiçek aranjmanları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Zarif olduğu kadar dayanıklı çiçek tasarımları seçilmeli. Kraton bitkisi, orkide, difenbahya gibi çiçekleri ofis ortamına gönderebilirsiniz. Eşinize ya da sevgilinize ise küçük kutu içinde papatya veya gül demeti yollayabilirsiniz.

Yakınlarınıza çiçek yollarken kutlama mesajınızı da iletirseniz, daha etkili olur. internet üzerinden online sipariş vererek istediğiniz çiçek modelini hemen sipariş edebilir ve istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Özel tasarımlı çiçek tasarımları ile iş tebrik mesajınızı daha güzel ifade edersiniz.

Leave a Reply