Çiçek Hikayeleri

Yeni İş İçin Tebriği Aranjmanları

Yeni iş için sunulan tebrik aranjman uygulamaları genel olarak iş yerine hitap eden daha sade tasarımlardır. Bu tasarım modelleri arasında seçim yaparken kadınlar için ve erkekler için farklı olan seçimlere de yer verebilirsiniz. Genel olarak orkidelerin beyaz, mavi ve mor olan renk seçimlerine sahip aranjmanlar erkeklere de kadınlarda gönderimi yapılabilen tasarımlardır.

Saksıda olan yeni iş tebrik çiçekleri içinde ofis ortamında bakımı kolay olan birçok farklı seçenek yer alıyor. Paşa kılıcı, para ağacı, barış çiçeği, açelyalar, gül ağaçları ve daha birçok farklı çiçek türünün yanı sıra sukulentler ve kaktüslerde iş tebrikleri için gönderilebilen aranjman seçimleri içinde bulunuyor.

Yeni iş tebriki için gönderilen vazo içinde hazırlanan dal çiçekler ise farklı bir aranjman uygulaması olmasının yanı sıra hediye olarak kalan vazo ise şık bir detaya sahiptir. Bunun yanı sıra ofis ortamlarında ideal olarak yer alabilen terrarium modellerine de listenizde yer açabilirsiniz. Sevdikleriniz için yapacağınız gönderimlerde onların beğenisine de uygun olan tercihlere yer açmanız önerilir.

Yeni İş Tebriği Özel Tasarımlar

Yeni iş tebrikinde özel olarak hazırlanan tasarım modelleri de yer alıyor. Kişiye özel olarak hazırlanan bu modellerde sunulan mesaj içeriği son derece etkileyicidir. İş tebriklerinde kişiye özel olan tasarım uygulamaları aynı zamanda ideal bir dekorasyon tamamlayıcısı olarak da karşımızı çıkıyor.

Leave a Reply