Çiçek Hikayeleri

Yeni İş Tebriği için Çiçek Aranjman Tercihi Nasıl yapılır?

Yeni iş tebrikleri ya ad iş yeri açılışları gibi kutlamalar için gönderilecek olan aranjman seçimlerinde bazı detaylara yer vermeniz gerekir. İş yeri açılışlarında işin özelliğine ofis ya da dikkat seçimine göre seçim yapabilirsiniz. İş yerinde konumlandırılabilecek olan ve bakımı kolay saksı çiçekleri bu anlamda hoş bir seçim olabilir. Özellikle yeşilliği ile dikkat çeken Benjamin, paşa kılıcı gibi bitkiler bakım olarak kolay olmasının yanı sıra görsel açıdan da hoş bir etki yakalanmasını sağlar. Bunun ile beraber daha küçük saksı çiçeklerine de yer vermeniz mümkün.

Yeni işe giriş için gönderilecek olan tebrik çiçek aranjmanlarında da geniş bir liste görebilirsiniz. Buketlerden vazo ya da sepet içinde hazırlanan aranjmanlar kadar uzanan listeye saksı çiçekleri ve terrarium uygulamaları da eklenebiliyor. Bu seçimler arasından tercihinizi yaparken sevdiklerinizin beğenisini kazanacak olan ve ofis ortamında ya da iş yerinde onları zora sokmayacak olan tercihlere yönelmeniz tavsiye edilir.

Yeni İş Çiçeklerinde Aranjman Detayları

Yeni iş tebrik çiçeklerinde aranjman detaylarının da abartılı olmaması önemlidir. Abartıdan uzak ve iş yeri ciddiyetine hâkim olan seçimlerin yanı sıra şık aranjmanlar ideal olan seçimler içinde yer alıyor. Bu aranjman uygulamalarında kalıcı seçimler olan terrarium ya da saksı çiçeklerine yer açabilirsiniz. Saksı çiçek seçimlerinde en sık tercih edilen aranjman ise orkidelerdir.

Leave a Reply