Çiçek Hikayeleri

Yeni İş Tebriği İçin Hediye Hangi Aranjman Gönderilebilir?

Yeni iş tebrikleri için gönderim yapılacak olan farklı onlarca hediye aranjman tercihleri yer alıyor. Hem bütçenize uygun hem de sevdiklerinizin beğenisine uygun olan seçime yer vermek için liste içinde fiyat aralığını belirleyerek bu aralıktaki ürünleri listelemeniz mümkün. Etkileyici ve kalıcı olan hediyelere yer vermek için ise özel tasarım modellerine yer açabilirsiniz. Yeni iş tebriki için hediye seçiminde hangi aranjmanlar yer açacağınız ise tamamen size kalmıştır.

Ofise Aranjman Gönderiminde Neye Dikkat Edilir?

Yeni iş tebrikinde hediye aranjman gönderiminizde ilk olarak dikkat etmeniz gereken detay ise gönderdiğiniz aranjmanın ofis içinde yer alacak olmasıdır. Masa üstünde yer almasını arzu ediyorsanız daha küçük olan aranjman seçimlerine yer açmanız gerekir.

Bu gönderim işleminde kalıcı bir tercih için solmayan gül aranjmanlarına yer verebilirsiniz. Yaklaşık olarak iki yıl boyunca solmadan kalan fanus içindeki vakumlu gül şık bir sunum ile gönderilir. Bunun yanında terrarium tasarımları da sevdiklerinizin masasında şık bir tamamlayıcı dekora olarak yer alabilir. Fakat terrarium tasarım modellerini seçerken de fanus boyutuna dikkat etmeniz önemlidir. Bunun yanı sıra iş tebriki için yapacağınız masa üstü hediye seçimlerinde kaktüs veya Sukulent modellerini de tercih etmeniz mümkün.

Yeni iş tebriklerinde bunların yanı sıra saksı çiçeklerine de yer açmanız mümkün. Paşa kılıçları ya da barış çiçekleri ise kalıcı saksı çiçekleridir.

Leave a Reply