Çiçek Hikayeleri

Yeni İş Tebriğinde Çiçek Seçimi Nasıl Yapılır?

Yeni işe giren sevdiklerinizi tebrik etmek ya da iş değişikliği yapan sevdiklerinizi kutlamak için onların ofislerine çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Bu gönderimlerinizde ise bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Özellikle iş yerine gönderim yapılan çiçek seçimlerinde saksı çiçeklerine de sıklıkla yer açılıyor. Fakat saksı çiçeği gönderiminde de kolay bakıma sahip olan bir seçimin tercih edilmesi ve çiçeğin konum olarak ofise uygun olması da gerekir. Çok fazla güneş istemeyen ya da çok fazla bakıma ihtiyaç duymayan saksı çiçeğinin seçilmesindeki temel sebep ise sevdiklerinizin iş yaparken ona harcayacak çok vaktinin kalmamasıdır.

Yeni iş tebrikinde çiçek aranjman seçimlerinde çiçek dalları ile hazırlanan tasarımlarda yer açabilirsiniz. Elbette bu aranjman seçimlerinde de bazı detaylara önem vermeniz gerekir.

Yeni iş Tebrikinde Çiçek Dalları ile Hazırlanan Aranjman Seçimi

Yeni iş tebrikinizde çiçek dalları ise hazırlanan aranjman seçimine yer açarak onları mutlu edebilirsiniz. Sepet içinde, vazo ya da fanus içinde hazırlanan aranjmanların yanı sıra buket seçimlerine de yer vermeniz mümkün.

Yeni iş tebrikinde çiçek dalları ile hazırlanan aranjman uygulamasına yer verirken dikkat etmeniz gereken bir nokta ise abartıdan uzak olmasıdır. Çok abartılı olarak hazırlanacak olan ve büyük bir aranjman ofis içinde fazla yer kaplayacağı için sevdiklerinizin de zor durumda kalmasına neden olacak olan bir duruma sebep olur.

Leave a Reply