Çiçek Hikayeleri

Yeni İş Tebriğinde Gönderilecek Olan Aranjmanlar

Yeni işe giren sevdiklerinize hediye olarak çiçek aranjman seçimlerini gönderebilirsiniz. Son derece şık aranjman içeriklerinin yer alığı çalışmalar arasından tercihlerinizi sevdiklerinizin beğenisine ya da gönderim amacına göre seçebilirsiniz.

tilandisia

İş yerine yapılacak olan gönderimlerde tercih ettiğiniz ürünün aşırı şaşalı ya da abartı bir büyüklüğe sahip olmamasına önem vermeniz gerekir. İş yerinde gönderim yaptığınız seçime yer açılabilmesi oldukça önemlidir. Böylelikle sevdikleriniz de zor durumda kalmamış olur.

Sevdikleriniz için satın alacağınız çiçek aranjman uygulamaları arasından tercihinizi yaparken aynı zamanda onlarda beğendiği özel seçimlere yer vermenin yanı sıra gönderim amacınıza uygun olan ürün seçimlerini de tercih edebilirsiniz.

Gönderim amacınıza uygun olarak yapacağınız alım işlemlerinizde farklılığı ile dikkat çekmesinin yanı sıra son zamanların en çok beğenilen seçimi olan terrarium çalışmalarını da satın alabilirsiniz.

Yeni İş İçin Terrarium Tasarımları

Yeni iş tebriki için tebriki için sunulacak olan hediye seçimlerinde farklı tasarım uygulamalarına yer veriliyor. Bu tasarım uygulamaları içinde yer alan terrarium çalışmaları değişen görsel içerikleri ile dikkat çeken özellikleri sunuyor. Çalışmalar arasından seçimlerinizi yaparken değişen görseller içinden beğeninize hitap eden ya da sevdiklerinizin beğeneceği ürünleri seçebilirsiniz. Alım işlemine yer verirken fanus ebatlarına da dikkat ederek aşırı büyük olan ürün alımları yerine daha uygun ebatlara sahip olan seçimlere yer açmanız avantaj sağlar.

Leave a Reply