Çiçek Hikayeleri

Yeni İş Tebriğine ya da Açılışa Hangi Çiçek Gönderilir?

Yeni iş tebriklerinde ya da iş yeri açılışları için seçilecek olan çiçek gönderimlerinde dikkat edilmesi gereken önemli detaylar vardır. Bu detaylara dikkat ederek en doğru tercihi yapmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

is

  • Yeni iş tebriki ya da açılış çiçeği olarak sunulan çiçek kategorileri farklıdır. Yeni iş tebriki için yapılan çiçek aranjmanları daha sade ve daha küçük ebatlarda yer alabilirken açılışa özel olarak sunulan çiçek aranjmanları daha şaşalı bir görüntü ile sunulabilir. Bu anlamda gönderim amacınıza ya da gönderim yapacağınız yere göre tercihinizi yapmanız daha doğru bir seçim olacaktır.
  • Restoran, dükkan gibi açılışlar için seçilecek olan çelenk seçimleri yeni büro açılışı için pek uygun olmayabilir. Bu durumda ise büronun havasını değiştirecek fakat sizi de her daim hatırlatacak olan saksı çiçeklerine yer verebilirsiniz. Bu anlamda güneşi az alan ve büro ortamlarında pozitif hava sunacak olan seçimlere yer verebilirsiniz.
  • Yeni iş tebriki için yapılan çiçek aranjman seçimlerinde sevdiğiniz kişinin yeni iş sevincine ortak olmak amacı ile yapacağınız gönderimde de saksı çiçeklerine yer açabilirsiniz. Bu anlamda en çok tercih edilen seçimler orkide ya da şans bambularıdır. Bunun yanı sıra farklı aranjmanlarda yer vermenin yanı sıra özellikle masa üstüne konumlandırılacak ya da ofis ortamında bakımı kolay olan aranjman seçilmesi önerilir.

Leave a Reply