Çiçek Hikayeleri

Yeni İş Tebrikinde Seçilecek Aranjman Özellikleri

Yeni iş tebrikleri ya da iş terfi için tercih edilecek hediye seçenekleri içinde genel olarak çiçeklere yer açılır. Bu çiçek aranjman seçimlerinde ise gönderilecek olan kişinin beğenisine hitap eden özelliğe sahip ürün tercihine yer açmak önemlidir. Bunun yanı sıra erkek ve kadınlar için seçilecek çiçek aranjman seçimi ise farklıdır. Erkekler için tercih edilecek olan aranjmanlar odlukça sade olurken genellikle karmaşadan uzak ve son derece etkili olan tek rengin yoğunluğu ile sunulan tercihlere yer verilir. Kadınlar için hazırlanan aranjman tasarımlarında ise yeni iş tebriğinde gene aşırıya kaçmayan ama dikkatten de kaçmayacak kadar özel aranjmanlara yer açmanız önemlidir.

Yeni iş tebrik çiçeği aranjman seçimleri yapılırken aynı zamanda gönderim amacına göre hazırlanmış olan ve kategori olan aranjmanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Şık orkide aranjman uygulamalarının yanı sıra diğer birçok saksı çiçekleri de ofis ortamları için ideal seçim olacaktır. Aynı zamanda kaktüs çiçekleri de ofis ortamları için en sık tercih edilen aranjmanlar arasında yer alıyor.

Saksı Çiçek Gönderimi

Yeni iş tebrikinde tercih edeceğiniz saksı çiçeği gönderiminde değişik seçimler eyer verebilirsiniz. Özellikle ofis ortamlarına doğanın etkisini kazandırırken illa güneşe ihtiyaç duymayacak olan saksı çiçeklerine yer açabilirsiniz. Sevdiklerinizin ofis dekorasyonu içinde yıllarca kalacak olan bu aranjmanlar aynı zamanda kolay bakıma da sahiptir.

Leave a Reply