Çiçek Hikayeleri Çiçeklerin Anlamı Özel Günler İçin Çiçekler

Yeni İş ve Terfi Çiçekleri

Sevdiklerinizin yeni iş ya da terfileri sonrasında tebrik için ofislerine gönderebileceğiniz en güzel hediye çiçektir. İş yerlerine gönderim yapacağınız çiçeklerde seçim yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir ayrıntı ise saksı çiçeği gönderimlerinde bakımı kolay olan seçime yer vermektir. Aynı zamanda erkeğe ve kadına gönderilecek olan çiçek seçimlerinde de farklılıklar yer alıyor.

Erkek için İş Yerine Hangi Çiçek Gönderilir?

İş yerine yapılan çiçek gönderimlerinde erkeğe ve kadına farklı çiçek çeşidine yer verilir. Erkekler için yapılan gönderimlerde daha farklı tercihlere yer açabilirsiniz. Orkide tercihine yer verirken mor ya da mavi orkideler bu anlamda daha çok yapılan seçimlerdir. Aynı zamanda şans bambularını da erkeklere yapılacak olan gönderimler arasında yer alır. Bunun yanı sıra terrarium tasarımlarına da yer vermeniz mümkün.

Dilerseniz vazo içindeki çiçek tasarımlarına da yer verebilirsiniz. Seçimlerinizde tek renk seçeneğine yer açarken sarı, mavi, mor, beyaz gibi renk seçimlerini seçebilirsiniz.

Kadın için İş Yerine Hangi Çiçek Gönderilir?

Kadınlar için çiçek gönderimi biraz daha geniş bir yelpazeye sahip. Saksı çiçeği seçimlerinde orkidenin her rengine yer verebilirken aynı zamanda Atatürk çiçeği, barış çiçeği gibi birçok bakımı kolay olan çiçeklere yer verebilirsiniz. Şans bambusu ve terrarium tasarımları da kadınlar için tercih edilmekle beraber aynı zamanda rengarenk vazoda çiçek tasarımlarına da yer verebilirsiniz.

Leave a Reply